Konkurs z łączną pulą 15 000 PLN oferuje swoim graczom bukmacher BetClic. Łącznie w akcji „Świąteczny wyścig” nagrody trafią do sto graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów.

BetClic bonusy 2020

BetClic bonusy 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Konkurs „Świąteczny wyścig” dostępna jest graczom w dniach od 3 do 15 grudnia do godz. 23:59. Gracz musi wiedzieć, że chcąc wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać do tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce konkursu.

betfan kod promocyjny

Legalny bukmacher BetClic dopuszcza kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 2.00.

Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Warto jest mieć na uwadze fakt, że zdarzenia z każdej dyscypliny są dopuszczone w tym konkursie.

Stawka minimalna kuponu to 1 PLN, ale z tej oferty są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Łącznie w tym konkursie „Świąteczny wyścig” zostanie nagrodzonych sto graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. Pula nagród to 15 000 PLN. Dokładny podział nagród przedstawia się następująco:

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Bukmacher BetClic nowym graczom na start oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji, a w zamian bukmacher dokona aktywacji Cashbacka.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon okaże się przegrany to wspomniany operator dokona zwrotu stawki. Gracz może maksymalnie może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.