Bukmacher BetClic oferuje graczom promocję związaną z rozgrywkami szóstej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 9 do 12 grudnia 2019. Gracz, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” musi się do niej zapisać. Można tego dokonać wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Warto jest wiedzieć, że w ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 5.00.

betfan kod promocyjny

Na zakładzie promocyjnym muszą znaleźć się co najmniej pięć zdarzeń. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub Live na zmagania w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy.

Minimalna stawka każdego zakładu promocyjnego to 20 PLN. Jednak wykluczone są automatycznie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Należy jednak pamiętać, że w tej promocji bierze udział pierwszy kupon spełniający powyższe warunki promocji. Jak okaże się on wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku jednej pomyłki bukmachera BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie gracz może otrzymać 40 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom bonus powitalny w postaci Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510”, aby dokonać aktywacji tego bonusu. W Betclic kod promocyjny można wpisac jedynie podczas zakładania konta, potem nie będzie już możliwości jego wpisania.

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to w zamian bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, aż do 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.