(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dobre informacje dla kibiców Formuły 1, którzy wykupili lub planują wykupić pakiet Viaplay by oglądać wyścigi Formuły 1. Jakość nadawania ma być wyższa.

Udało mi się potwierdzić informacje pojawiające się w mediach społecznościowych, dotyczące jakości transmisji z F1. Wielu użytkowników bało się, że będzie to 720p.

„Tegoroczne relacje z wyścigów Formuły 1 na Viaplay będą dostępne w jakości 1080p, z częstotliwością 50 klatek na sekundę” – brzmi odpowiedź Viaplay na moje pytanie.

Viaplay będzie transmitować wszystkie sesje, testy, będzie polskie studio, wysłannicy na torze oraz kamery onboard 3 kierowców w trakcie wyścigu. Dodatkowo będziemy mieli również dostęp do transmisji tracking, live timing oraz pit-lane.

Pakiet Viaplay zakupicie tutaj.

Robiąc to z tego linka wspieracie rozwój strony, nie płacąc nic więcej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ogłoszono już, że komentującymi i ekspertami będą Mikołaj Sokół, Maciej Jermakow, Aldona Marciniak, Paweł Baran, Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński, Michał Gąsiorowski, Jan Olejniczak, Robert Smoczyński, Kamila Kotulska i Patryk Sokołowski.

Transmisje z tego serwisu można oglądać na urządzeniach mobilnych, telewizorach SmartTV, chromecast, komputerach, konsolach. Można oglądać na 2 urządzeniach jednocześnie, opóźnienie około 15 sekund.

Cena pakietu miesięcznego Viaplay to 34 zł do lutego i 55 zł od marca. Obecnie trwa promocja 15% na pakiet roczny, dzięki której płacić będziemy 44 zł miesięcznie, ale zobowiązujemy się do opłacania przez 12 miesięcy. Będąc abonentami Play, UPC, Vectry lub Canal+ pakiet można uzyskać taniej.

Pakiet Viaplay zakupicie tutaj.

Robiąc to z tego linka wspieracie rozwój strony, nie płacąc nic więcej.

Przypomnę, że w Viaplay transmitowane będą również z polskim komentarzem Formuła 2 i Formuła 3 (kwalifikacje i wyścigi), IndyCar czy inne wydarzenia motorsportowe (ale nie WEC). Viaplay będzie transmitować wszystkie sesje F1 oraz przedsezonowe testy.

Jeżeli chodzi o piłkę nożną, to Viaplay ma prawa do transmisji Premier League, Bundesligi, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy.

Mocna jest tam sekcja sportów walki z KSW na czele, ale fani nieco mniej popularnych globalnie, ale nadal ekscytujących sportów też znajdą coś dla siebie – mowa o hokeju (NHL, SHL), rzutkach czy bilardzie (Mosconi Cup).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Artykuł Viaplay potwierdza – Formuła 1 w jakości 1080p pochodzi z serwisu powrotroberta.pl – Info o F1, Kubicy i Polakach.